parfüm-kullanımı

DOĞRU PARFÜM SEÇEMİYOR MUSUNUZ?

DOĞRU PARFÜM NASIL SEÇİLİR?

Parfümü her zaman için insanların vazgeçilmezi olmuştur. İster kadın olsun, ister erkek her zaman parfümü kullanırız ve seçtiğimiz parfümün bizim için doğru koku olmasını umarız. Ama bazen, seçtiğimiz o pahalı parfümler tam olarak üzerimizde doğru durmaz ya da yeteri kadar çekici bir koku sağlamazlar veya yeterince uzun süre kalıcı koku vermezler. İşte bu nedenle öncelikle parfümü alış verişine çıktığımız zaman, bilmemiz gereken birkaç küçük detayı bilirsek, bundan sonra daima kendimiz için en doğru parfümü alabiliriz. İşte en doğru parfümü bulmamız için bizlere gerekli olacak küçük ama değerli ipuçları.

Doğru Saatte Alış Verişe Çıkın

Sizi en iyi yansıtacak ve üzerinizde çekici duracak doğru parfümü almaya giderken, sabah erken saatlerini sakın seçmeyin. Çünkü sabahın erken saatlerinde henüz uyanamayan beynimiz, parfümü seçerken bizlere yeteri kadar yardımcı olamaz. Bu nedenle mümkünse sabah saat 11.00 ‘ den sonra parfümü alış verişine çıkın.

Yemekten Sonra Parfüm Almayın

Yapılan en büyük hatalardan bir tanesi de, yemek yedikten hemen sonra parfüm alış verişine çıkmaktır. Hâlbuki yemek yedikten sonra beynimizin kokuya olan duyarlılığı azalır. Ve bu yüzden de bizlere parfümü seçerken doğru koku mesajlarını tam olarak gönderemez. Bu durum ise doğru parfümü seçmemize engel teşkil eder.

Vücudunuzun Doğru Bölgesinde Parfümünüzü Test Edin

Genelde parfümü alırken ve almadan önce parfümün numunesini test ederken, yapılan yaygın hatalardan bir tanesi de, parfümü elimizin üstüne sıkmaktır. Hâlbuki doğru hareket, parfümü el bileğimizi yani hiçbir kokunun olmadığı bölgeye sıkmak olmalıdır. Bu şekilde denediğiniz parfümün doğru parfüm olup olmadığını daha kolay test edebilirsiniz.

parfüm-kullanımı
Parfüm nereye sıkılır

Parfüm Seçerken Diğer Yan Öğeler

Asla ama asla, bir başkasının üzerinde kokladığınız ve çok hoşunuza giden bir parfümü; kendi üzerinizde denemeden almayın. Çünkü her parfümm, kullanan kişiye has koku vermektedir. Parfümü kokusunda; parfümü kullanacak kişinin etnik yapısı yani, ten rengi, yaşı; bulunduğu iklimin soğuk veya sıcak oluşu, sigara ve alkol kullanıp kullanmaması; hatta ve hatta yediği yemeklerde baharat tüketim oranı dahi; parfümün kişi üzerindeki koku etkisinde büyük roller oynayacaktır. Bu etkenleri göz önünde bulundurmadan alınan parfümü doğru bir parfüm olmayacaktır.

Bu nedenle, parfümü almak aslında çok ama çok önemli bir iştir. Fakat doğru parfümü alabilmek ve bunun için gereken koşulları; göz önünde bulundurarak parfümü seçmek çok ama çok daha önemlidir.

Mutlu Olduğunuzda Parfüm Alın

Eğer parfümü alış verişine çıktığınızda, mutsuz bir ruh hali içerisinde bu alış verişi tamamlar ve parfümü alırsanız; büyük ihtimalle aldığınız parfümü mutlu olduğunuz zaman sıktığınızda beğenmeyeceksiniz. Çünkü aldığınız parfümü doğru parfüm değildir. Mutsuz ruh hali sizi yanıltacak ve yanlış bir kokuyu seçmenize neden olacaktır.

Açıklama: Doğru parfümü nasıl seçeriz, aldığımız parfümün esansı tenimiz ile nasıl uyum sağlar. Tüm bu soruların cevapları burada.

DOĞRU PARFÜM SEÇEMİYOR MUSUNUZ?” üzerine 2 görüş

 1. My name’s Eric and I just found your site emresismanlar.com.

  It’s got a lot going for it, but here’s an idea to make it even MORE effective.

  Talk With Web Visitor – CLICK HERE http://talkwithcustomer.com for a live demo now.

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you the moment they let you know they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re literally looking over your site.

  And once you’ve captured their phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation… and if they don’t take you up on your offer then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

  Eric
  PS: Studies show that 70% of a site’s visitors disappear and are gone forever after just a moment. Don’t keep losing them.
  Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithcustomer.com/unsubscribe.aspx?d=emresismanlar.com

 2. Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at emresismanlar.com…

  I found it after a quick search, so your SEO’s working out…

  Content looks pretty good…

  One thing’s missing though…

  A QUICK, EASY way to connect with you NOW.

  Because studies show that a web lead like me will only hang out a few seconds – 7 out of 10 disappear almost instantly, Surf Surf Surf… then gone forever.

  I have the solution:

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to TALK with them – literally while they’re still on the web looking at your site.

  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works and even give it a try… it could be huge for your business.

  Plus, now that you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation pronto… which is so powerful, because connecting with someone within the first 5 minutes is 100 times more effective than waiting 30 minutes or more later.

  The new text messaging feature lets you follow up regularly with new offers, content links, even just follow up notes to build a relationship.

  Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable.

  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business, potentially converting up to 100X more eyeballs into leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=emresismanlar.com

Yorumlar kapalı.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.