kadını-etkileme

ÇEKİCİ OLMANIN YOLLARI NELERDİR?

Her kadın çekici olmak ister; Çekici olmak sadece dekolte kıyafetler giyerek veya cinsel açıdan rahat ve açık görünmek değildir. Ne yazık ki günümüzde birçok kadın çekici olmayı başka olgular ile karıştırmakta ve çekici olmak uğruna kadınsı kişiliklerine zarar vermektedir. Hepimiz biliriz ki, bazı kadınlar ortama girdiklerinde tüm bakışları üzerlerine çekerler. Pekiyi bu kadınların farkı nedir? Nasıl oluyor da hiç dekolte kıyafet giymeden ve aşırı makyaj yapmadan çekici olabiliyorlar, bunu hiç düşündünüz mü? Çekici olmanın yolları ile ilgili bazı ip uçlarınız sizler için  olmanın yolları nelerdir  makalesinde bir araya getirdik.

Çekici Olmak İçin

  • İlk olarak yüksek topuklu ayakkabılara alışmalısınız. Yüksek topuklu ayakkabılar genel olarak tüm kadınlara ayrı bir çekicilik katar. Tabi bacaklarınıza ve ayaklarınıza uygun ayakkabıyı seçmek ayrı bir konudur. Bu konuyu başka bir makalemizde ele almıştık. Yüksek topuklar bacaklarımızı zayıf ve uzun gösterir daha cazip hale getirir. Eğer özel bir davete gidecekseniz, ayakkabılarınızı birkaç hafta önceden giymeye başlamalısınız. Bu durum ayakkabılarınıza alışmanızı sağlar. Çekici gözükmek istiyorsanız yüksek topuklarda rahat olmanız önemlidir.
  • Cazip gözükmek için kalçalarınızı biraz daha ön plana çıkarmanız gerekebilir. Ön plana çıkarmaktan kasıt süper mini bir etek veya aşırı seksi kıyafetler giymek demek değildir. Sadece yürüyüşünüze dikkat etmelisiniz. Sanki ipte yürüyormuş gibi yürüyün bu sırada siz istemeseniz dahi kalçalarınız biraz hareketlenecek ve dikkat çekmeye başlayacaktır. Bilinçli olarak da abartmadan kalçalarınızı sallayabilirsiniz.
Her kadın çekici olmak ister cazip
iki-çekici-sevgili

Sizce;

  • Yüksek topuklu ayakkabılarınız ile küçük adımlar atın. Topuklu ayakkabılarınız çorapsız giymeniz ayakkabılarınızın ayaklarınıza daha iyi oturmasını sağlar.;ve bu da size uzun mesafe yollarda avantaj sağlar. Ayrıca halı, mermer, arnavut kaldırım ve benzeri zor şartlarda kontrolü daha ;iyi sağlarsınız ve çekiciliğinizi sağlarsınız.
  • Özel davetlere giderken taksi veya kendi aracınızı kullanın. Güzelliğiniz için onca çaba harcadınız fakat dolmuş otobüs gibi toplu taşıma araçları çabalarınızı mahvedebilir.
  • Her koşulda asil olun. Kadınlar şikayet ederken veya tartışırken seslerini yükseltir; bu bir mağazada yapılan saygısızlığa karşı bir tepki olabilir ;ya da restoran da yapılan yanlış bir harekete karşı tavrınız olabilir; ama ne olursa olsun şikayet ederken bile bir tarzınız olsun. Bu tavrınız sizi diğer kadınlardan farklı gösterecek ev çekici olmanızı sağlayacaktır. Eğer size ters davranılırsa ve bir mağaza da hatalı bir mal satın aldınız ise; böyle durumlarda çekinmeyin sadece ne istediğinizi bilin ve alçak sesle tepkinizi vererek asaletinizi koruyun.
  • Dik oturup dik yürümeye gayret edin. Dik yürüyen bayanlar olduklarından daha zayıf görünürler.
  • Vücudunuzu tanıyın ve bunun için kendinizi çıplak olmaya alıştırın. Evde düzenli olarak 5 veya 10 dakika kendinizi aynada seyredin. Bu şekilde kendinizi daha çok sevmeye başlayacaksınız.
  • Spor yapın, her zaman spor yapmamak için bahanelerimiz vardır; fakat bu bahanelerden kurtulmanın yolları da vardır. Örneğin herkese yoga veya dans kursuna yazıldığınızı söyleyin bu şekilde bu bahane ile forma girmeniz ;gerekecek ve spor yapmaya başlayacaksınız. Yeni bir eşofman ve spor ayakkabısı alın. Ya da spor salonunda flört edebileceğiniz birilerini bulun. Bu şekilde spor salonuna gitmek için motive olabilirsiniz.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.