2020 yılında web site sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, bünyemizde yeni web sayfası  teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek web site sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla bu web siteyi kurmuş olan Emre ŞİŞMANLAR, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Website dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

   Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük Web site projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren her türden bilgi web site; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Emre ŞİŞMANLAR’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

ŞİŞMANLAR ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

 EMRE ŞİŞMANLAR

WEB Site Kurucusu

Girişimci

TRADER

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.